Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cenniki do pobrania
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Preparat do zwalczania owadów metodą nakładania powierzchniowego

Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 255,84 zł 255.84
Cena netto: 208,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

ZAPYTAJ O CENY HURTOWE

Płynny, bezwonny, bezbarwny gotowy do użycia o długotrwałej skuteczności, o dobrych zdolnościach sieciujących, szybko i głęboko wnikający w drewno środek do zwalczania szkodników niszczących drewno, zawierający biobójcze substancje na bazie tebukonazolu i permetryny do zwalczania już obecnych insektów takich jak spuszczel pospolity i kołatek w zabudowanych elementach drewnianych, przy jednoczesnej skuteczności ochrony zapobiegawczej przed insektami niszczącymi drewno. Środek do zwalczania insektów w nośnych i nie nośnych elementach drewnianych, do stosowania w pomieszczeniach mających charakter mieszkalny jak i na zewnątrz. Aplikowany środek musi wyschnąć w ciągu 1 tygodnia i nie może wykluczać późniejszego nałożenia wapna bielonego, farb, lakierów lub innych środków tworzących powłokę ogniotrwałą. Aplikowanie przez: smarowanie pędzlem, nasycanie przez wywiercone otwory, zraszanie – zgodnie z zaleceniami producenta. Stosowany środek nie może wkluczać późniejszego malowania wapnem bielonym, farbami, lakierami i lazurami pod odparowaniu preparatu. Aplikowany środek musi posiadać funkcję oddziaływania bezpośredniego i zarazem profilaktycznego. W procesie zwalczania owadów – technicznych szkodników drewna takich jak: spuszczel pospolity, miazgowiec brunatny, kołatek, tykotek pstry w postaci zarówno larw jak i postaci dojrzałych zastosowany środek musi działać skutecznie w sposób ciągły i obejmować wszystkie stadia rozwoju owadów.

Sposób postępowania:

- dezynsekcja ścian z czynnymi żerowiskami  owadów  metodą  smarowania pędzlem lub opryskania - do momentu wchłaniania środka przez drewno. Środek zwalczający owady, głęboko penetrujący, bezbarwny, bezwonny, nieszkodliwy dla ludzi.

- impregnacja drewna  środkiem penetrującym wewnątrz i na zewnątrz, wykazującym zdolność do migrowania i utrwalania się w drewnie, tworzącym warstwę hydrofobową przepuszczalną dla gazów-pary wodnej, nie zmieniającym kolorystyki drewna, matowym, nie agresywnym w stosunku do metali, na zewnątrz niewymywalnym.

Zużycie: 300-350 ml/m².

Informacja o dostawie:

Podane ceny obowiązują w przypadku osobistego odbioru towaru w ilościach hurtowych lub cało-paletowych z naszego magazynu w Nowym Sączu ul. Grunwaldzka 174. Ze względu na zmienny ciężar oraz kubaturę oferowanych przez nas produktów oraz różnorodność zamówień nie jesteśmy w stanie zamieścić gotowego, pełnego cennika kosztu transportu ani przejrzystego kalkulatora przesyłek kurierskich. Koszty przesyłki lub transportu nie są ujęte w cenie oferowanych towarów i obliczane są indywidualnie dla każdego zamówienia w zależności od rodzaju opakowania, ilości, ciężaru i kubatury. Na Państwa życzenie, bez zbędnej zwłoki, zajmiemy się organizacją oraz wyceną dedykowanych kosztów dostawy. Pomimo regularnych zamówień u producentów często najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wysyłka dedykowanego transportu na wskazany przez Państwa adres bezpośrednio od producenta. W tym celu należy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl