Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cenniki do pobrania
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Concrete Rock H niekurczliwa zaprawa murarska o wysokiej wytrzymałości do renowacji betonu w układzie poziomym [25kg]

Dostępność: spodziewana dostawa
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 4,65 zł 4.65
Cena netto: 3,78 zł
ilość kg

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dystrybutor produktów G&P Intech
Kod produktu: C184-508C6_20161006095506
Pin It

Opis

ZAPYTAJ O CENY HURTOWE

Zaprawa murarska do renowacji betonu Concrete Rock

Zmieszana, gotowa do użycia cementowa mieszanina zapraw murarskich do łatania i renowacji betonu.

Opis:

Concrete rock jest niekurczliwym, wzmocnionym włóknem produktem niezawierającym rozszerzających się metalicznych substancji albo chlorków, charakteryzującym się wysoką wytrzymałością mechaniczną w krótkich i długich okresach sezonowania i nadaje się do prac remontowych w pionowych strukturach betonowych (zalecany typ concrete rock V), do kotwienia (podpory, belki) i do stosowania w płaszczyznach poziomych (zalecany typ concreto rock H).

Zaprawa murarska concrete rock jest oznakowana znakiem CE zgodnie z EN 1504-4.

Zastosowanie:

Concrete rock jest tiksotropową, wzmocnioną włóknem zaprawą odpowiednią do łatania i/lub do prac renowacyjnych w strukturach betonowych takich jak dźwigary, kolumny, płyty itp. Produkt ten nadaje się również do uszczelniania zgięć, wadliwych fragmentów pomiędzy murem ceglanym i kamieniem w zniszczonej murarce, a także do tworzenia wzmocnionych dźwigarów w pracach umacniania statycznego w znacznie osłabionej murarce oraz do tworzenia wzmocnionych dźwigarów w pracach wzmacniania statycznego w znacznie osłabionej murarce.

Concrete rock V jest odpowiedni do stosowania z siatką węglową C-net oraz z siatką stalową Steel-net UHTSS w systemach wzmacniania betonu FRCM SRG System.  

Concrete rock H jest wersją ciekłej zaprawy odpowiedniej do wstawiania łat/dziur w uszkodzonych posadzkach, do wtrysku celem renowacji i umacniania poważnie uszkodzonej murarki oraz do kotwienia.

Zalety:

Z uwagi na swoją szczególną formę użytkową i na optymalnie sortowane kruszywo produkt charakteryzuje się trwałością, nieprzepuszczalnością i wysokim stopniem anty-karbonyzacji oraz odpornością chemiczną i mechaniczną. Nie kurczy się i nie powoduje zacieków. Może być on stosowany w rozmaitych grubościach w pionie od 10mm do 40mm za pomocą odpowiednich technik oraz do 70mm w poziomie. Charakteryzuje się znakomitym kotwieniem do podpór cementowych i do prętów wzmacniających.

Dane techniczne:

 

Concrete rock V

Concrete rock H

Ciężar właściwy

1,75 g/cm3

1,95 g/cm3

Obrabialność w 20 °C

>40

>40

Czas wiązania w 20 °C (początek)

120 nut

>60 minut

Wytrzymałość na ściskanie 28 dni

50MPa

70 MPa

Moduł sprężystości E 28 dni

20 GPa

20 GPa

Próba przylegania do betonu 28 dni

>2

>2,5

Minimalna temperatura stosowania (°C)

5

5

Proporcja części wody (% wagowy)

15-16

14-15


Instrukcje stosowania – concrete rock V:

Przed zastosowaniem produktu powierzchnię należy dokładnie oczyścić z wszelkiego pyłu, materiału sypkiego, natłuszczenia albo oleju. Należy dokładnie oczyścić szczotką wszelki widoczny materiał wzmacniający albo pręty podpory lub zwilżyć powierzchnię, które mają zetknąć się z produktem do ich całkowitego nasiąknięcia. Celem uzyskania nasycenia porowatej części podpory (poprzez zasysanie) należy rozpocząć tę czynność na kilka godzin przed zastosowaniem produktu. Wszelki nadmiar wody na poziomie powierzchni albo we wgłębieniach musi zostać usunięty  przez sprężone powietrze lub / i gąbkę bezpośrednio przez zastosowaniem produktu. Wystające pręty wzmacniające i metal konstrukcyjny należy zaimpregnować preparatem Ferrosan. W mieszalniku cementu/betoniarce należy zmieszać ilość wody i produktu mieszając 3-5 minut. Ilość użytej wody może być różna zgodnie z temperaturą i wilgotnością otoczenia pracy. Produkt należy nakładać kielnią lub szprycą w przypadku renowacji dużych powierzchni. Po nałożeniu należy ochraniać produkt i utrzymywać go w stanie wilgotnym przez kolejne 24 godziny celem uniknięcia gwałtownego odwodnienia zaprawy.

 

Instrukcje stosowania – concrete rock H:

Przygotowanie powierzchni należy przeprowadzić tak samo jak dla zaprawy concreto rock V/ Celem renowacji betonowej posadzki należy najpierw użyć warstwy gruntującej 0 żywicy wiążącej Resin 78 w ilości 300-500 g/m2. Po zmieszaniu należy zaaplikować zaprawę concrete rock H i wygładzić po kilku godzinach. W celu zakotwienia prętów, kratownic, płyt itp. należy wlać produkt do przygotowanych uprzednio otworów lub szpar. W przypadku dużych grubości można zmieszać zaprawę concrete rock H z kruszywami w proporcji maksymalnie 30%.

Należy stosować na czystych podłożach, wolnych od oleju, zabrudzeń i resztek materiałów. Należy zmieszać oba składniki systemu i użyć otrzymanej mieszaniny. Nanoszenie należy przeprowadzić szpachlą. Nie nanosić na wilgotne powierzchnie.

 

Wydajność:

Średnie zużycie concrete rock V wynosi 18kg/m2/cm grubości

Średnie zużycie concreto rock H wynosi 20kg/m2/cm grubości

 Żużycie średnio: 1950kg/m3

Barwa: cementowo - szara.

Opakowania: worki po 25kg.

Ostrzeżenie:

Należy unikać tworzenia się pionowych warstw o dużej grubości. Jeśli ciężar produktu staje się nadmierny wówczas mogą pojawić się rozerwania i pęknięcia Należy zwracać uwagę stosując zaprawę w dni wietrzne i bardzo gorące. Aby unikać gwałtownego odparowania wody konieczne jest chronić powierzchnie i utrzymywać je w stanie wilgotnym. Nie należy stosować gdy temperatura spada poniżej 5 °C lub prawdopodobny jest taki spadek poniżej 5 °C w najbliższych 24 godzinach.

Przechowywanie:

Dopuszczalny okres przechowywania w oryginalnym opakowaniu wynosi 12 miesięcy pod warunkiem przechowywania w suchym, nieprzemarzającym pomieszczeniu.

Informacja o dostawie:

Wyżej podane ceny obowiązują w przypadku osobistego odbioru towaru w ilościach hurtowych lub cało-paletowych z naszego magazynu w Nowym Sączu ul. Grunwaldzka 174. Ze względu na zmienny ciężar oraz kubaturę oferowanych przez nas produktów jak również różnorodność zamówień nie jesteśmy w stanie zamieścić gotowego, pełnego cennika kosztu transportu ani przejrzystego kalkulatora przesyłek kurierskich. 

Koszty przesyłki lub transportu nie są ujęte w cenie oferowanych towarów i obliczane są indywidualnie dla każdego zamówienia w zależności od rodzaju opakowania, ilości, ciężaru i kubatury. 

Na Państwa życzenie, bez zbędnej zwłoki, zajmiemy się organizacją oraz wyceną dedykowanych kosztów dostawy. Pomimo regularnych zamówień u producentów często najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wysyłka dedykowanego transportu na wskazany przez Państwa adres bezpośrednio od producenta. 

W celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień oraz na konieczność obliczenia obliczenia kosztów transportu jak również potwierdzenia terminu dostawy należy bezwzględnie skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl